Блондинки

  1. Две блондинки си говорят:
    - Ама, маце, ти как си лекуваш пучите въшки?
    - Аааа, ма те моите не боледуват!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Защо си боядисваш косата черна?Руса си по-хубава.
    - Вече съм началник отдел,трябва да ме вземат на сериозно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Между две жени:
    - Какво обичаш повече - секса или Нова година?
    - Нова година - по-често се случва.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Питат блондинка:
    - Къде беше на почивка?
    - На Тенерифе.
    - А това къде е?
    - Не знам, със самолет пътувах.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Говорят си двама приятели:
    - С кои ти е по-хубаво - с блондинки или с брюнетки?
    - Ако не трябва да се говори, то с блондинки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Говорят си две блондинки:
    - Ти с вибратор пробвала ли си?
    - Не.
    - Не ти и трябва, аз щях да си избия зъбите.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Мъж се прибира у дома, а там жена му-блондинка в истерия. Той я пита:
    - Скъпа, какво се е случило?
    Блондинката:
    - Представи си, вадя от хладилника ледчета, сложих ги в тенджерата с вода, а сега не мог...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Вървели две блондинки - едната по-висока, другата - по-ниска. Изведнъж едната казала:
    - Дай да ти мина от другата страна, че сме се наредили като аптекарски шишета!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Една жена влиза в кино.Вижда осемнайсет блондинки и ги пита,защо са толково малко.И едната отговорила:
    -Еми,нали филмът е под осемнайсет!?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Как можете да познаете, че блондинка е работила с "Word"?
    - По мастилото върху монитора.
    - А как може да се познае, че глупава блондинка е работила с "Word"?
    - По коректора върху...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Две блондинки се разхождат. Едната била по-ниска, а другата по-висока. Едната казала на другата:
    - Я ми мини от другата страна, че сме наредени като аптекарски шишета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Чухте ли за блондинката, която се побъркала наскоро?
    Шест години тя работила в публичен дом и наскоро съвсем случайно научила, че на всички останали им плащат, за това, което вършат.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Пътуват две блондинки във влака и си говорят:
    - Не е живот това, а мъка!
    - Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец!
    - Откъде да го намеря такъв?
    - Тогава двама по 250.
    - Също е пробле...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Каква е разликата между глупавият и умният мъж?
    Че, глупавият разказва вицове за блондинки, а умният спи с тях!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Защо блондинките не знаят да пишат 11?
    -Защото не знаят коя единица да сложат първо.

    Оценка 0 от 0 гласа