Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваша с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък за рождения ми ден е.
Между блондинки:
- Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади.
- Ходи ли на доктор?
- Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!
Блондинка се развежда след един ден брак. На въпроса "Защо?" обяснява:
- Когато той ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че уплътнявал дограми...
Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал:
- Какво става госпожо!
- Ами откраднаха ми волана, лоста, кормил...
Една блондинка:
- Докторе, искам да ми направите пластична операция.
- Но вие сте толкова красива!
- Красива - да, но не и пластична.
Брюнетка:
- Когато порасна, ще отида на Марс.
Червенокоса:
- Когато порасна, ще отида на Венера.
Блондинка:
- Аз като порасна, ще отида на Слънцето.
Брюнетката:
- Но там ще изгориш.
Блондинката:
- Не...
Поради недостиг на пари блондинки качват килограми.
- Не им стигат парите да си купуват списания с нови диети.
Момче седи с блондинка в колата:
Той:
- Да пусна ли климатика?
Тя:
- Пусни, аз слушам всичко!
Между блондинки:
- Муцка, пък вчера с какво момче се запознаах... ах... ах.
- Уаа... разказвай..
- Значи, лягам аз по гръб...
Две блондита си говорят на летището и едната казва:
- Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне?
А другата отговаря:
- Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е малък...
Мечо Пух казва на Прасчо:
- Прасчо, Прасчо! Кристофер Робин ни даде 10 делви с мед - по 8 за всеки!
- Мечо Пух, как така по осем? 8+8…?
- Аааа, не знам. Аз мойте осем вече ги изядох.
- Мими, ти първия път за пари ли го направи или от любов?
- Разбира се, че от любов, тва пет лева пари ли са?
Две блондинки си говорят:
- В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво...
- Защо, когато една блондинка си мие косата под душа, се разхожда?
- Защото на шампоана пише "Wash and go".
Блондинка излиза на среща с ново гадже. Сядат в една градинка и момчето вади кутия цигари, подава ги към нея и пита:
- Цигара?
Блондинката:
- Знам, че е цигара...