20 °C
Нощ преди изпит. В дома на професора звъни телефонът. Професорът вдига и със сънен и раздразнен глас казва: - Да! - Какво, спиш ли, гадино? - ?! - А ние тука учим.
- Ваньо, защо пиеш толкова вода? - Изядох една ябълка без да я измия!