16 °C
Майката на Иванчо му дала бонбони. Той отишъл при Марийка и й се похвалил. Тя поискала да си вземе и бръкнала в джоба му и възкликнала: - Уйййй! Иванчо: - Уй та, бонбоните са от другата страна!
За какво ни е втори "Голям взрив" ? - казал Чък Норис и отказал да сблъсква атоми... Ето за това сега си имаме Колайдър.