29 °C
Генко е при доктора: - Докторе, лъжа и не се изчервявам! - Не се безпокойте, това е само израз. - Слава Богу! Мислех да не е малокръвие.
На идиотите не им се налага да се обединяват-планетата и без това е изцяло окупирана от тях...