22 °C
Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?" "Няма", обещала другата. ...Изминал цял месец! Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка. В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?"
Веднъж изгубиш ли доверие на човека до себе си, трудно може той да си го върне, но нека да бъдем оптимисти.