21 °C
Мнозина си мислят, че израза е: Гара Левски, пази багажа!" но грешат. Още при произнасянето на "Гара Левски" и вече е късно. Верният израз е: "Пази багажа! Гара Левски."
- Извинявай, но не съм чула, че си звънял. - Дреме ми. - Да, и аз си помислих същото, като видях 28 пропуснати.