27 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
- Какво е автотурист? - Човек, който изминава 5000 км, за да се снима до колата си.