26 °C
Връща се абитюрентка от бала сутринта и от вратата вика на баща си: -Татееееееее..... баси пияна съм кат тиква! Оня отговорил: -Абе че си пияна, пияна си..... ма що кат тиква!? -Щот съм пълна със семе бе, затва! ! ! !
Две блондинки са в гората едната казва на другата: - Какво ще правим ако се загубим? - Ще отидем у нас. - казала другата.