15 °C
Срещат се двама приятели. - Как е? - Бива, само дето не мога да се разбера с жената за отпуската и се скарахме. - Защо тъй? - Ами на мен ми се ходи в Тайланд, а тя иска да дойде с мен...
- Тате, искам да се запиша на балет. - Недей, сине, това е много болезнено изкуство. - Защо? - Щото щи счупя краченцата!