24 °C
Пътник се качва в автобус. Вътре - невероятен задух и жега. Попитал защо не отворят прозорците. - Има климатик - отговорили му. - Но той не работи - учудил се пътникът. - Не работи, защото на всяка спирка се отварят вратите. Не е добре за климатика.
- Скъпи, вчера оставих две бутилки водка в хладилника, а сега е само една. Защо? — Ами… защото не съм я видял.