32 °C
Силно подпийнал мъж се приближава към такси. - Извинявай, свободен ли си? - пита мъжът леко завалено. - Да - отговаря шофьорът. - Я ела за един танц...
- Хм, като си без очилата и не мога да те позная! Генко: - Аха, аз без очилата също почти никой не познавам.