16 °C
Искам да ви се оплача, че няма с какво да се похваля, но за това пък мога да ви се похваля, че няма от какво да се оплача. ;)
Рестлинг е борба, при която никой с никого не се бори. Нормално телевизионно шоу. Също като борбата с корупцията.