27 °C
Дивия Запад.Жега. Кон влиза в местната уестърнска кръчма на Тумбстоун.Отива на бара и казва: - Едно уиски! Бармана му налива,коня го изпива и излиза.Бармана се чеше по главата и казва: - Ей такова чудо не съм виждал?! От дъното на кръчмата се обажда каубоя Джо: - Да бе в такава жега уиски без лед...
Обява във вестник: По случай свети Валентин - намаление за лечението на болести, предавани по полов път.