27 °C
- Защо блондинките отиват в ъгъла като им е студено? - Щото са им казали че там е 90 градуса.
- Дали ако говориш с котката си е параноя? - Не, не е. Параноя е когато се притесняваш да не се изпуснеш за нещо пред нея.