29 °C
- Стига сме се моткали! Нека да правим нещо! - Какво нещо? - Ами...ще седим в интернет....
Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке,защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости !