21 °C
Две блондинки и брюнетка са на самотен остров и чакат някой да ги спаси. Едната блондинка казала: - Аз ще чакам да ме спасят. Другата казала: - Аз ще преплувам океана. А брюнетката казала: - Аз, пък, ще се върна по моста...
По какво можеш да познаеш, че една блондинка е влизала в интернет? По дупките от токчета по клавиатурата!