17 °C
Летели американеца,африканеца и Бай Ганьо в самолет.По едно време африканеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -В момента летим над Африка. -Как разбра?-попитали го останалите. -Ами ето,откъснах ви по един банан. След около един час американеца си изкарал ръката през прозореца и казал: -Летим над Америка. -Как разбра?-го попитали. -Ами защото пипнах Статуята на Свободата. След около още един час,този път Бай Ганьо си изкарал ръката през прозореца и ухилено казал: Намираме се в България. -Как разбра? -Току-що ми откраднаха часовника
- Иванов, защо си дошъл на работа? Нали следобед погребваш тъща си? - Най-напред работата, после удоволствието.