16 °C
Няма добри и лоши хора. Има свои и чужди. На своите прощават даже лошото. А на чуждите не прощават даже доброто.
Питат Радио Ереван: - Защо само 30 процента от жените попадат в рая? - Защото, ако бяха повече, това щеше да е адът.