22 °C
- Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло? - Защото това е цвета на щастието и радостта... - Защо тогава младоженецът е в черно?
Едно нещо случи ли се веднъж, не е сигурно, че ще се повтори, но случи ли се втори път, със сигурност ще се потрети...