30 °C
Притеснен човечец влиза при шефа си: - Извинете, шефе, не съм получавал заплата от два месеца? - Извинен си - отговаря с усмивка шефът.
- Мамо, мамо, видях баба! - Абе аз не ти ли казах да не копаеш дълбоко на пясъчника!