16 °C
Веско Маринов се хвали на свой приятел: - Вчера се върнах от Сомалия. Направих благотворителен концерт в помощ на децата там! - Браво, Браво! Нека видят, че има и по-страшно от глада...
Попитали един англичанин: - Кога е лятото в Англия? А той отговорил: - Зависи, миналата година беше в сряда.