22 °C
Отишъл негър с жена си при лекаря. Докторе вика черния, бе то нии с жената черни пък детето защо така бяло,да не е болно нещо? А д-ра - Я ми кажи как го прави това дете? Е как. Навътре - навънка, като всички. Аааа ето . Няма навътре - навънка, само навътре осветил си го затова така бяло.
Едно малко динозавърче пита майка си: - Мамо, къде ще отида след като умра? На небето ли? - Не, в музея.