18 °C
Питат радио Ереван: - Какво щеше да прави България ако се намираше в пустинята? - Щеше да внася пясък - отговаря то.
След повишаването на глобите за говорене по GSM-а шофьорите спряли да говорят по телефона. Сега те пишат есемеси.