26 °C
Не разбирам каква е тази паника относно 21.12.12. - щял да свърши света. Всеки интелигентен човек знае, че това са пълни глупости. Ако сметнете часовата разлика, ще разберете, че трябва да се паникьосвате някъде по обяд на 22.12.12!
Веднъж умреш ли, цял живот смърт.