21 °C
Събудих се понеделник, за да ходя на работа във вторник, но сряда разбрах, че четвъртък ще вали, и тогава петък си помислих защо да ходя събота, ако неделя е почивен???
- Знае ли някой защо,нощем блондинките минават на пръсти пред аптеката? - Защото ги е страх да не събудят приспивателните.