32 °C
- Много обичам второто си дете! - Сигурно е прекрасно! - Симпатично е, като всички деца, обаче майка му още не ме е съдила за издръжка!
- Скъпа, довечера ще закъснея. Към единадесет ще се прибера.. - Да скъпи, а мога ли твърдо да разчитам на това?