26 °C
Баба пита внука си: - Какъв искаш да станеш, като порастнеш? - Искам да съм татко! - Защо?- чуди се бабата. - Да си татко е много гот. Татко си идва от работа, сяда зад компютъра и играе ли, играе....
- Знаеш ли, съседът ми се оказа вампир! - А ти как разбра? - Забих му брезов кол в сърцето и той взе, че умря!