20 °C
Катаджия спира кола с пийнал шофьор. Шофьорът излиза от колата и жално казва: - Това е, прецахак се. Сега ще ми вземете книжката, нали? Катаджията: - На бас на три стотака, че няма?!
- Странно: поканила съм те да изпием по едно за мое здраве, а ти вече пиеш шеста чаша! - Извинявай, но така зле изглеждаш.