26 °C
Късно през нощта се звъни. Отваря жената - на прага стои мъжа-уебдизайнер, клатейки се, якето му скъсано, целия изпокалян, под очите синина и избоботва: - Е, харесва ли ти новия ми скин?
- Е, мога да ви поздравя! Зародил се е нов живот във вас!! - Докторе..но аз съм мъж! - Е, и? Какво им пука на глистите...