17 °C
Бай Ганьо много му се пикаело. Въртял, въртял, па влезнал в метрото. Една жена го видяла и казала, че това е метро. - Не е метро, сестро, но 50 санти има!
Двама приятели си говорят: - Абе, ти твойта кога я биеш? - Аaa, рядко: сутрин, обед и чаааак вечерта.