30 °C
Бивш сервитьор започва работа в полицията. Приятели го питат, как е на новата работа. Той отговаря: - Заплатата, естествено ще бъде по-малка, но това което ми харесва е, че клиентът никога няма право...!!!
Хипохондрик на сексолог - Допустимо ли е на третия път да не ми стане? - Допустимо е! - А на мен защо ми става?