28 °C
Край една река вървели двама психоаналитици. Изведнъж дочули викове за помощ - някой се давел! Единият психоаналитик се обърнал към своя колега и казал: - Този човек има пролем! - Да, но е важно, че говори за него!
- Глупак си, и шегите ти са глупави! - Омъжи се за мен... - Ой, извинявай. Ти сериозно ли? - Шегувам се...