26 °C
Пред министерството на здравеопазването се струпала опашка. Случаен минувач пита хората на опашката: - Тази опашка за направления ли е? - Не, за министри на здравеопазването! - Ама не е ли много голяма? - А-а-а-а, тя бързо върви!
- Не те разбирам, скъпа, от какво си недоволна? Всяка сутрин ти нося кафе в леглото и...ти остава само да го смелиш...