26 °C
- Пешо вкъщи ли е? - Не. Пешо го няма вече Той напусна нашия свят - Какво бе, да не е умрял? - Не, включи се в Интернет.
- Скъпи, мисля, че ни е време за дете. - За какво ни е? - Някой трябва да изхвърля боклука.