17 °C
Два пънка седяли на една пейка в парка. Единия дрънкал нещо на китара, а другия повтарял само "мамка му". Това продължило 3 минути и по едно време тоя с китарата вика: - Ееее братлеее... запиши го тоя текст, че ме изкефи!
Зарязах пиенето, пушенето и да мисля за секс. Това беше най-лошия половин час в моя живот...