17 °C
Учителката: - Деца,защо лекарите носят маски на устата си, когато оперират? - За да не поврьщат!!! - отговаря, Иванчо.
В рая, разбира се, климатът е по-хубав, затова пък в ада е къде по-приятна компанията.