26 °C
Връща се абитюрентка от бала сутринта и от вратата вика на баща си: -Татееееееее..... баси пияна съм кат тиква! Оня отговорил: -Абе че си пияна, пияна си..... ма що кат тиква!? -Щот съм пълна със семе бе, затва! ! ! !
При доктора. - Да. Днес вашата кашлица е доста по-добре. - Ами разбира се, цяла нощ се упражнявах.