16 °C
Надлъгват се двама рибари: - Вчера хванах страшна риба - казва единия - огромна, еееееееееей толкова голяма, абе царицата на рибите, грамадна работа ти казвам. - А аз - казал другия - не знам царица ли беше, каква беше тая, която аз хванах, ама я снимах и само снимката й тежеше 5 кила.
- Що за миризма? Пили ли сте? - Не, риба съм ял. - Странно, а такава миризма... - Рибата е пила...