16 °C
Бях на ресторант вчера и си мислех, че съм видял семейство, което се моли на масата преди да яде. Оказа се, че всички пишеха смс-и.
От столична община съобщиха, че неизвозен боклук има само в 4 района на София, а именно - северен, южен, западен и източен.