27 °C
Приятелка пита блондинка: -Защо си толкова тъжна? -Б посолстеото не ми взеха документите за ВИЗА. -Защо? -На самия край на анкетата в графа "Не попълвайте"написах"добре".
-По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет? -По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.