24 °C
- Разликата между обикновения човек и уебмастера? Обикновения човек:"Б-ррр, че студ!" Уебмастера: < BR >, че студ!"
Май имам шизофрения. Когато съм на работа чувам гласове, които ме карат да правя странни неща...