16 °C
Мъж се събужда в три през нощта и не се чувства добре, вика доктора. Дошъл доктора, прегледал го внимателно и казал: - Моля, да повикате децата си, адвоката си и нотариуса си. - Толкова ли съм зле? Ще умра ли? - Не, просто не искам да съм единствения глупак, който е събуден в три през нощта неизвестно защо!
- Каква е разликата между един писател и Берлускони? - Никаква! Ако спечелят, печелят те. Ако загубят, губи издателят.