26 °C
Студент влиза половин час преди края на изпита. Сяда и започва да пише, а изпитващия му казва, че няма да му приеме работата и по добре да си отива и да не си губи времето. Когато изпитното време свършва всички си оставят работите на бюрото на квестора. Идва и нашия човек, а ония му вика: - Нали ви казах да не пишете! Не ви приемам работата. А студента злобно пита: - Вие знаете ли кой съм аз? - Не. Студента мушка листа си между всички други и нагло казва: - Не ви и трябва...
Един пиян паднал в дълбока дупка. Не можал да излезе и си казал: Ако и сега не изляза ставам и си тръгвам!