21 °C
Враца. Майка излиза на балкона и се провиква: - Свиленеее! Момчето поглежда и отвръща: - Студено ли ми е? - Не! Гладен си!
- Бабо, какво е това "рай"? - В рая има всичко - ябълки, круши... - А, компот значи.