16 °C
Две блондинки си говорят, едната пита: - Защо са толкова кратки вицовете за блондинките? Другата отговаря: - За да ги запомнят по лесно брюнетките!
- Омръзна ми от рекламите! Ето - "Жилет". По-добро за мъжете няма"...За мъжете най-добре е "ДА!"