16 °C
Двама съдии се напиват заедно, полицията ги арестува. За наказание всеки от тях трябва да осъди другия. Първият осъжда приятеля си на дребна глоба. Вторият осъжда колегата си на шест месеца затвор. - Но защо? - пита клетникът. - Аз бях толкова снизходителен към теб! - Зная, но много зачестиха случаите с пияни съдии. Ето, днес сте вторият.
- Защо мъжете предпочитат блондинките? - Защото искат да са с някой, който е на тяхното интелектуално равнище!!!