22 °C
Получих следния спам: Във връзка със загубата на мейл адресите на лицата, които не искат да получават съобщения, ви молим още веднъж да се отпишете от абонамента си. Благодаря.
В МВР със сигурност има и поне няколко честни и почтени човека. Но никой не знае кои ли са те...