26 °C
Пред министерството на здравеопазването се струпала опашка. Случаен минувач пита хората на опашката: - Тази опашка за направления ли е? - Не, за министри на здравеопазването! - Ама не е ли много голяма? - А-а-а-а, тя бързо върви!
Всички знаете какво е "циганска баница", но знаехте ли,че патешките шийки са "цигански кебапчета"?