24 °C
Говорят си лидерите на тройната коалиция Станишев. Кобурготски и Доган. Станишев: - След 30 години България ще бъде богата държава. Кобурготски: - Жалко, че няма да ни има вече. Доган: - Не "жалко", а "защото"...
Две приятелки си говорят: - Върза ли мартеничка на твоя приятел? - Не...вързах му тенекия днес.